fbpx Skip to content

Aktualnie w motocyklach

konsorcjum SBMCA
Podstawowym celem Konsorcjum jest znalezienie rozwiązań dla obaw, jakie klienci mogą mieć w związku z przyszłością elektromobilności, takich jak zasięg, czas ładowania, infrastruktura i koszty.
Nowa odsłona min adwenczera od Hondy CB500X rocznik 2022!
Zmiany konstrukcyjne: mini-adventurer Hondy, odpowiedni także dla posiadaczy prawa jazdy A2, zyskał poważne modyfikacje podnoszące osiągi, z nowym odwróconym widelcem Showa 41 mm z rozdzielonymi funkcjami USD SFF-BP (Separate Function Fork Big Piston), z podwójnymi tarczami hamulcowymi i radialnie montowanymi zaciskami. Prowadzenie zostało dodatkowo poprawione dzięki nowemu wahaczowi, który jest lżejszy i bardziej podatny przy obciążeniach prostopadłych do kierunku jazdy. Tylny amortyzator otrzymał nowe ustawienia, dostosowujące jego charakterystykę do charakterystyki nowego przedniego zawieszenia. Przeprojektowane koło przednie i lżejsza chłodnica mają mniejsze masy, a nowe mapy wtrysku paliwa poprawiły charakterystykę silnika. Jaśniejsze diody LED przedniego reflektora oraz świateł pozycyjnych i kierunkowskazów zapewniają lepszą widoczność.
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S najbardziej zaawansowany sportowo turystyczny motocykl?
Ożywiając segment motocykli typu Adventure poprzez wypuszczanie modeli ADVENTURE o pojemności ponad 1000 cm3 przez ostatnie osiem lat, firma KTM w pełni wykorzystała informacje zwrotne dotyczące rozwoju, aby wprowadzić nową erę designu skoncentrowanego na kierowcy i przełomowej technologii w postaci KTM 1290 SUPER ADVENTURE S z 2021 roku.
Aprilia Tuareg 660 – wielki powrót legendy
Są motocykle, do których mamy sentyment i nawet po wielu latach od swojej premiery zachwycają. Do nich na pewno można zaliczyć Aprilia Tuareg, który imponuje dobrymi parametrami technicznymi, jeszcze lepszą estetyką. Po prostu trudno przejść obok tej „maszyny” obojętnie. Ten jednoślad silnikowy wziął na warsztat Oberdan Bezzi i wykonał odświeżoną wersję. Czy oznacza to, że czeka nas powrót legendy?
Test Dzika czyli mocny piknik w Stargardzkim Klubie Motocyklowym!
24 lipca był długo wyczekiwanym dniem przez wszystkich zapisanych na zmaganie pod bardzo oryginalna nazwą „Test Dzika „ czyli piknik w Klubie Motocyklowym MotoBoyz! Lista startowa zapełniła się dosłownie w kilka dni przy limicie 50 osób!
ubezpieczenie i rejestracja przyczepy
Kierowcy od dawna są już przyzwyczajeni do obowiązku ubezpieczenia samochodów i motocykli. Natomiast w przypadku przyczepki od razu pojawia się pytanie – ona przecież sama nie jedzie, a ciągnący ją samochód już ma OC, to po co kolejne ubezpieczenie? W tym artykule odpowiemy na to pytanie, a także omówimy proces rejestracji przyczepki.
Nowa Honda NC750X
Właśnie dzisiaj wielkość sprzedaży motocykli z serii NC przekroczyła w Polsce rekordowe półtora tysiąca sztuk. Obecnie oferowany model NC750X jest jednym z najwyżej cenionych, uniwersalnych motocykli w Europie, gdzie od lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Doceniony został on również przez polskich klientów, a 1500. nabywca egzemplarza z serii NC zostanie nagrodzony niespodzianką przygotowaną przez polski oddział Hondy. Rekordowy model został nabyty w salonie Honda Wyszomirski w Siedlcach.

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.