fbpx Skip to content

Aktualnie w motocyklach

Nowe BMW M 1000 RR – 2021
Nowe BMW M RR: czysta technologia wyścigowa dla najwyższych wymagań wydajnościowych w sportach motorowych i na drodze. Wytrzymaj: „BMW Motorrad wprowadził już pod koniec 2018 roku udaną strategię oferty pojazdów M dla motocykli i od tego czasu oferuje wyposażenie opcjonalne M oraz części M Performance.
Wyrejestrowanie motocykla po sprzedaży
Wyrejestrowanie motocykla po sprzedaży nie jest niczym trudnym. Oczywiście pod pewnymi warunkami, a mianowicie posiadania kompletu niezbędnych dokumentów. Jak wyrejestrować motocykl po sprzedaży, które dokumenty są niezbędne i ile to kosztuje?
Szpiegowskie zdjęcia nowej generacji KTM 1290 Super Adventure 2021
Pojawiły się zdjęcia szpiegowskie nowej generacji 1290 Super Adventure KTM, pokazujące testowane warianty modelu „R” i „S”. Najnowsze zdjęcia pokazują prototyp, który wygląda na prawie gotowy do produkcji i zawiera takie szczegóły jak gmole, bagażnik czy osłonę silnika.
„Long Way Up” już wkrótce w Apple TV z motocyklowymi przygodami Ewana McGregora i Charleya Boormana
Apple TV+ prezentuje oficjalny zwiastun dokumentalnego serialu „Long Way Up”, z motocyklowymi przygodami Ewana McGregora i Charleya Boormana. Światowa premiera nowego serialu w Apple TV+, z trzema pierwszymi odcinkami, w piątek 18 września 2020 r.
Trzy pięćsetki Hondy w nowych, wyrazistych kolorach i z homologacją Euro5
Trzy motocykle hondy o pojemności 500 cm3, przeznaczone dla kierowców z prawem jazdy kategorii a2, dostępne w nowych, wyrazistych kolorach i z homologacją euro5
BMW Motorrad prezentuje części M Performance.
Od rozpoczęcia produkcji w 2009 roku BMW S 1000 RR jest synonimem najwyższej dynamiki jazdy wśród doskonałych motocykli – zarówno na szosie, jak i na torze wyścigowym. Dzięki stałemu, a przede wszystkim konsekwentnemu rozwojowi, do dziś – w trzeciej edycji od 2019 r. – jest w stanie bronić swojej wiodącej roli w tym segmencie.
Smarowanie łańcucha to przeszłość. BMW prezentuje bezobsługowy łańcuch M Endurance
Od ponad 90 lat bezobsługowy, przyjazny dla środowiska i komfortowy napęd wałem jest jednym  kamieni węgielnych BMW Motorrad. Dzięki łańcuchowi M Endurance BMW Motorrad oferuje teraz po raz pierwszy bezobsługowy łańcuch o porównywalnej charakterystyce.
Dwusprzęgłowa skrzynia Hondy (DCT) ma już 10 lat
Honda obchodzi dekadę, odkąd technologia dwusprzęgłowej skrzyni biegów (DCT) pojawiła się po raz pierwszy w gamie motocykli.
Honda Africa Twin w trzeciej trasie Adventure Roads tym razem Islandia 2021
Podążając śladami poprzednich wycieczek po Norwegii i RPA, Honda Adventure Roads powraca na trzecią edycję w czerwcu 2021 r., aby zmierzyć się tym razem z wyjątkowym wulkanicznym krajobrazem Islandii na pokładzie CRF1100L Africa Twin.

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.