fbpx Skip to content

Aktualnie w motocyklach

Test Dzika czyli mocny piknik w Stargardzkim Klubie Motocyklowym!
24 lipca był długo wyczekiwanym dniem przez wszystkich zapisanych na zmaganie pod bardzo oryginalna nazwą „Test Dzika „ czyli piknik w Klubie Motocyklowym MotoBoyz! Lista startowa zapełniła się dosłownie w kilka dni przy limicie 50 osób!
ubezpieczenie i rejestracja przyczepy
Kierowcy od dawna są już przyzwyczajeni do obowiązku ubezpieczenia samochodów i motocykli. Natomiast w przypadku przyczepki od razu pojawia się pytanie – ona przecież sama nie jedzie, a ciągnący ją samochód już ma OC, to po co kolejne ubezpieczenie? W tym artykule odpowiemy na to pytanie, a także omówimy proces rejestracji przyczepki.
Nowa Honda NC750X
Właśnie dzisiaj wielkość sprzedaży motocykli z serii NC przekroczyła w Polsce rekordowe półtora tysiąca sztuk. Obecnie oferowany model NC750X jest jednym z najwyżej cenionych, uniwersalnych motocykli w Europie, gdzie od lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Doceniony został on również przez polskich klientów, a 1500. nabywca egzemplarza z serii NC zostanie nagrodzony niespodzianką przygotowaną przez polski oddział Hondy. Rekordowy model został nabyty w salonie Honda Wyszomirski w Siedlcach.
Husqvarna pokazała swój pierwszy motocykl elektryczny z wyjmowanymi bateriami poznajcie E-Pilen
Husqvarna jest zdeterminowana, aby nie pozostać w tyle, gdy motocykle przechodzą na napęd elektryczny. Producent motocykli przerobił swój projekt Vitpilen i przystosował go do elektryfikacji, aby zaprezentować nową koncepcję EV – E-Pilen.
Suzuki GSX-S1000 w nowej odsłonie
Najnowsza odsłona modelu GSX-S1000 właśnie zadebiutowała w Wirtualnym Salonie Suzuki (Suzuki Motorcycle Global Salon). Pierwsze egzemplarze pojawią się w polskich salonach już na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Oficjalna cena nowego motocykla to 56 900 zł.
KTM - UNBOX YOUR NEXT ADVENTURE
Wprowadzając trzecią generację modeli KTM ADVENTURE o pojemności ponad 1000 cm3, KTM 1290 SUPER ADVENTURE S jest najbardziej sportowym i najbardziej zaawansowanym technologicznie motocyklem typu Adventure, jaki kiedykolwiek zjechał z linii produkcyjnej w Mattighofen w Austrii

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.