fbpx Skip to content

3 GENERACJA KTM 1290 SUPER ADVENTURE – ZAPISY NA UNBOXING

KTM - UNBOX YOUR NEXT ADVENTURE
Wprowadzając trzecią generację modeli KTM ADVENTURE o pojemności ponad 1000 cm3, KTM 1290 SUPER ADVENTURE S jest najbardziej sportowym i najbardziej zaawansowanym technologicznie motocyklem typu Adventure, jaki kiedykolwiek zjechał z linii produkcyjnej w Mattighofen w Austrii

Aby zapoznać się z nowym motocyklem Adventure o najwyższych osiągach, firma KTM z dumą ogłasza serię nowych akcji "KTM DEALER UNBOXING" w całej Europie z okazji rozpoczęcia sezonu.

Fani enduro będą mieli wyjątkową okazję, aby jako pierwsi zobaczyć, dotknąć i poczuć w akcji całkowicie nowy KTM 1290 SUPER ADVENTURE S u jednego z ponad 400 dealerów KTM w całej Europie.

Po zarejestrowaniu się na stronie adventure-events.ktm.com, uczestnicy wezmą udział w ekskluzywnych sesjach 1 na 1 lub w małych grupach, ponieważ przepisy związane z COVID-19 mogą nadal wpływać na lokalne działania biznesowe. Ogólnoeuropejskie imprezy dla dealerów rozpoczną się w marcu 2021 roku, zwiastując początek sezonu 2021 serią ekskluzywnych premier motocykli, będących odpowiedzią na brak targów i wydarzeń związanych z motocyklami w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Zapisz się do newslettera

Nie przegapisz nowych testów, newsów i filmów, a dodatkowo wesprzesz nasz portal! ❤

Pozostałe aktualności

Kupno, sprzedaż samochodu – formalności, o których należy pamiętać
Honda, Yamaha, KTM i Piaggio podpisało porozumienie na rzecz wymiennych...
Nowa odsłona min adwenczera od Hondy CB500X rocznik 2022!
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S najbardziej zaawansowany sportowo turystyczny motocykl?
3 typy Mercedesów, które nadają się na każdą podróż

Jeszcze nikt nie skomentował 😥 Lubisz być pierwszy? 😀


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.