fbpx Skip to content

BMW Motorrad przedłuża gwarancję na swoje kaski do pięciu lat

Kask BMW Motorrad
Poprzedni dwuletni okres gwarancji na kaski BMW Motorrad zostanie przedłużony do pięciu lat z datą wsteczną od 1 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że motocykliści mogą jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy, a mniej martwić się o kask i bezpieczeństwo.

Wszystkie kaski z gamy produktów BMW Motorrad, ważne od daty zakupu w dniu 1 stycznia 2020 r., od teraz będą objęte umownym okresem gwarancji wynoszącym pięć lat . Zakupy dokonane przed tą datą będą nadal objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji. Gwarancja dotyczy wszystkich kasków zakupionych u dealera BMW Motorrad.

Zapisz się do newslettera

Nie przegapisz nowych testów, newsów i filmów, a dodatkowo wesprzesz nasz portal! ❤

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne produktu. Zainstalowane systemy komunikacyjne BMW Motorrad są wyłączone z rozszerzenia gwarancji BMW Motorrad na kaski. Oznacza to, że gwarancja nie ma zastosowania, jeśli wada lub uszkodzenie jest spowodowane niewłaściwą obsługą, wypadkiem lub niewłaściwą instalacją systemu i akcesoriów - nawet przez osoby trzecie. Zadrapania na przyłbicy, osłonie przeciwsłonecznej, osłonie kasku lub częściach z tworzywa sztucznego również nie są objęte gwarancją producenta.

Więcej na temat motocykli BMW Motorrad.

Pozostałe aktualności

Kupno, sprzedaż samochodu – formalności, o których należy pamiętać
Honda, Yamaha, KTM i Piaggio podpisało porozumienie na rzecz wymiennych...
Nowa odsłona min adwenczera od Hondy CB500X rocznik 2022!
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S najbardziej zaawansowany sportowo turystyczny motocykl?
3 typy Mercedesów, które nadają się na każdą podróż

1 komentarz

  1. Kto kupuje kaski BMW? Chyba jacyś zboczeni fani marki


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.