fbpx Skip to content

BMW Motorrad przedłuża gwarancję na swoje kaski do pięciu lat

BMW Motorrad przedłuża gwarancję na swoje kaski do pięciu lat
Poprzedni dwuletni okres gwarancji na kaski BMW Motorrad zostanie przedłużony do pięciu lat z datą wsteczną od 1 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że motocykliści mogą jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy, a mniej martwić się o kask i bezpieczeństwo.

Wszystkie kaski z gamy produktów BMW Motorrad, ważne od daty zakupu w dniu 1 stycznia 2020 r., od teraz będą objęte umownym okresem gwarancji wynoszącym pięć lat . Zakupy dokonane przed tą datą będą nadal objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji. Gwarancja dotyczy wszystkich kasków zakupionych u dealera BMW Motorrad.

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne produktu. Zainstalowane systemy komunikacyjne BMW Motorrad są wyłączone z rozszerzenia gwarancji BMW Motorrad na kaski. Oznacza to, że gwarancja nie ma zastosowania, jeśli wada lub uszkodzenie jest spowodowane niewłaściwą obsługą, wypadkiem lub niewłaściwą instalacją systemu i akcesoriów - nawet przez osoby trzecie. Zadrapania na przyłbicy, osłonie przeciwsłonecznej, osłonie kasku lub częściach z tworzywa sztucznego również nie są objęte gwarancją producenta.

Więcej na temat motocykli BMW Motorrad.

Pozostałe aktualności

„Long Way Up” już wkrótce w Apple TV z motocyklowymi...
Trzy pięćsetki Hondy w nowych, wyrazistych kolorach i z homologacją...
BMW Motorrad prezentuje części M Performance.
Smarowanie łańcucha to przeszłość. BMW prezentuje bezobsługowy łańcuch M Endurance
Dwusprzęgłowa skrzynia Hondy (DCT) ma już 10 lat

1 komentarz

  1. Kto kupuje kaski BMW? Chyba jacyś zboczeni fani marki


Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.