Honda Fun&Safety 2019
5/5

Honda zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli swojej marki kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na kolejną imprezę FUN&SAFETY 2019 (zabawa i bezpieczeństwo) 11-12 maja.

Tradycyjnie spotykamy się na torze kartingowym Awix Racing Arena, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Program Honda Fun&Safety 2019

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po których zakończeniu instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

Poza tym uczestnicy będą mieli:
⦁ możliwość obejrzenia i jazd testowych nowych modeli Honda 2019,
⦁ otrzymają upominki,
⦁ catering na miejscu imprezy.

 

Co zrobić, żeby wziąć udział?

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun&Safety 2019, należy zgłosić się najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień:
100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
150 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda

Lub w dniu imprezy(o ile będą wolne miejsca): 
150 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
200 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda

Informacje organizacyjne

Uwaga: ze względu na konieczność zapewnienia właściwych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Dlatego też, każdy z uczestników zostanie poinformowany o przyjęciu zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dla chętnych istnieje możliwość zapisów na oba dni.

Wjazd na tor będzie odbywał się na podstawie imiennej listy i numeru rejestracyjnego zgłoszonego motocykla.

Uczestnicy będą wpuszczani na tor jedynie w pełnym stroju motocyklowym, zawierającym niezbędne ochraniacze. Dotyczy to kasku, rękawic, kombinezonu lub kurtki ze spodniami oraz butów. Kierujący będzie proszony o okazanie motocyklowego prawa jazdy, motocykl musi być zarejestrowany. Motocykl musi mieć ważne badanie techniczne.

O możliwość rejestracji pytajcie swojeg odealera Hondy. Oczywiście możecie się spodziewać naszej relacji z tego wydarzenia.

Testy
Trening

Podczas Honda Fun&Safety 2019 będziecie mogli przetestować:

Sprawdź również:

1 komentarz

  1. Cześć szukałam inf o tym wydarzeniu na stronie Hondy a tam bidnie mega, dzięki za wpis za rok obowiązkowo jadę!
    Dawaj więcej relacji z imprez moto.


Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *