yamaha sport touring range-2020

Motocykle Yamaha i filozofia Roads of Life

„Ważna jest podróż, a nie sam cel”. Słynny cytat, który doskonale podsumowuje uniwersalną atrakcję motocykli turystycznych dla różnych generacji kierowców. Podróż może poszerzyć umysł i wzbogacić duszę – a także umożliwia każdej osobie życie w chwili obecnej oraz pełne docenienie świata i otaczających go ludzi.

Przede wszystkim jazda sportowym motocyklem turystycznym skupia umysł na teraźniejszości i stymuluje zmysły nowymi widokami, dźwiękami i zapachami. Jeździec staje się integralną częścią środowiska. To tak, jakby przejść z trybu monochromatycznego do pełnokolorowego HD.

Jest to odzwierciedlone w „Roads of Life” – podstawowej koncepcji segmentu Sport Touring Yamaha i filozofii, wokół której budowane są modele tego segmentu. Chodzi o silne przeżycie emocjonalne podczas jazdy, poczucie wspólnoty i chęć dzielenia się wyjątkowymi chwilami. Modele Yamaha Sport Touring to idealny sposób na osiągnięcie poszukiwanego stanu emocjonalnego, idealny partner dla tych, którzy chcą odbyć podróż. Wszystko kręci się wokół zakrętów i zakrętów – na krętej drodze lub w życiu.

2020 Yamaha Sport Touring Range

Na rok 2020 Yamaha oferuje mocną i atrakcyjną linię w segmencie turystyki sportowej, z szeroką gamą unikalnych i charakterystycznych modeli:

  • FJR, NIKEN i Tracer w przekroju od 1300 cm3 do 700 cm3.

Motocykle z grupy Yamaha Sport Touring każdego dnia zabiorą swojego kierowcę i pasażera w nową podróż. Tu wszystko jest możliwe (o ile nie zjeżdżamy z asfaltu), jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wspólna jazda krętą górską drogą, nocna przejażdżka pustymi ulicami miasta lub weekendowy wypad z grupą przyjaciół  to wyjątkowe wspomnienia, których nigdy nie zapomnisz.

Segment Yamaha Sport Touring oferuje pełną gamę emocji z jazdy – od codziennych wycieczek, po podróże na duże odległości, od adrenaliny po wygodne zwiedzanie. Yamaha ciężko pracowała, aby każdy mógł rozpocząć nową podróż i odkryć swoje własne „Roads of Life”.

Sprawdź:

Nowa Yamaha Tracer 700 – 2020 r.

Yamaha Tracer 700 – specyfikacja

Jeszcze nikt nie skomentował 😥 Lubisz być pierwszy? 😀


Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *