Rozpoczęcie sezonu motocyklowego zbliża się wielkimi krokami dlatego postanowiłem przyjrzeć się ofercie Maxibike.pl – szeroki wybór części motocyklowych pod kątem tego co warto kupić przed rozpoczęciem sezonu, Żeby uzupełnić swoją motocyklową szafę czy akcesoria do waszego motocykla.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego zbliża się wielkimi krokami dlatego postanowiłem przyjrzeć się ofercie sklepu motocyklowego MaxiBike.pl pod kątem tego co warto kupić przed rozpoczęciem sezonu, Żeby uzupełnić swoją Motocyklowa szafę czy akcesoria do waszego motocykla.

Oferta Maxi Bike jest strona czytelna i łatwa w nawigowaniu. Znajdziemy produkty skierowane nie tylko do motocykli ale również skuterów, quadów, deskorolek elektrycznych i rowerów.
My oczywiście skupimy się na motocyklach.

Na pierwszy ogień części zamienne

Jak podaje Maxibike.pl w ofercie jest to ponad 3,5 miliona nowych oryginalnych części zamiennych OEM. Znajdziecie części dla takich marek jak Yamaha, Honda, KTM, Suzuki i Kawasaki.

Jako że na naszym portalu delikatnie dominuje Honda warto podkreślić, że części tej marki znajdziecie najwięcej (1.089.960 produktów w ofercie)

Akcesoria do motocykla

Warto zajrzeć do sekcje Outlet gdzie znajdziecie sporo produktów w mocno obniżonych cenach moją uwagę zwróciła torba Oxforda które został przecenione z 250 zł na 174 zł.

Pielegnacja

Po zimie warto Warto przygotować motocykl do sezonu zwróćcie uwagę na stan łańcucha czy jest wyczyszczony i odpowiedział nasmarowane dodatkowo znajdziecie w ofercie produkty do pielęgnacji chromów czy plastików w waszych motocyklach.

Moto szafa

Oprócz środków do pielęgnacji motocykla znajdziecie też dobrą ofertę produktów do pielęgnacji odzieży motocyklowej jeżeli po zimie wasze ciuchy wymagają zabiegów regeneracyjnych na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Nastawiony jestem na jazdę turystyczną w związku z tym ciuchy tekstylne piorę w pralce, do tego dobrze jest wykorzystać środek do prania tkanin S100, który możecie znaleźć za 39 zł. Po praniu dobrze jest tekstylne ciuchy zaimpregnować, tutaj znajdziecie produkt Oxford do impregnacji za 47,99 zł. Poza tym oczywiście znajdziecie środki ochronne do tkanin, emulsje do czyszczenia, czy preparaty do zadbania o skórzane kombinezony, czy kurtki.

Artykuł partnera

Sprawdź również: