Skip to content
Bieszczadzki rajd motocyklowy 2018
bieszczadzki-rajd-motocyklowy

5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i ok. 1000km szutrowo-polnych jak i leśnych tras dla ciężkich motocykli enduro po ścianie wschodniej z dla od głównych szlaków! Are you ready to race?

Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej Polski. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów trasa ROAD, a dla miłośników jazdy po bezdrożach szlaki ADVENTURE. Obie trasy zabiorą w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią weekend.

MIEJSCE

Bieszczady

W piątek trasa nocna której start planowany jest na godzinę 20.00 i powinien zająć uczestnikom Bieszczadzkiego rajdu ok 90 minut.

Trasa adventure to ok 1/3 asfaltu i 2/3 szutrów.

TERMIN

25 maja, 2018

RODZAJ TRASY

asfalt, szutry

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.