Skip to content
North South 2018 r
north south touristic rally

5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i ok. 1000km szutrowo-polnych jak i leśnych tras dla ciężkich motocykli enduro po ścianie wschodniej z dla od głównych szlaków! Are you ready to race?

North-South Poland Touristic Rally 2018 to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. Po sukcesie zeszłorocznego Szuter Rally organizatorzy zawieszają znacznie wyżej poprzeczkę i zapraszają na najdłuższy rajd tego typu w kraju! Rajd wystartuje z serca Bieszczad a zawodnicy zakończą swoją rywalizację na polskim biegunie zimna – Podlasiu. Po drodze czeka ich rywalizacja z takimi przeciwnościami jak brody rzeczne, leśne dukty, piaszczyste polne drogi czy dziesiątki kilometrów szutrowych bezdroży. Na każdym etapie zawodnicy będą poszukiwać punktów kontrolnych na których będą do zdobycia cenne punkty. Nie zabraknie odwiedzin w najciekawszych miejscach regionów i turystycznych atrakcji przez które przemierzać będzie rajdowy peleton .  Nowością będą również „CHECKPOINT” zerujące, pomagające się odnaleźć i umożliwiające kontynuowanie trasy  w razie zagubienia się.

MIEJSCE

Wschodnia granica Polski

15.06 (piątek) – rejestracja Pałac Olszanica (Bieszczady)

16.06  (sobota) – start Pałac Olszanica – meta Krasnobród (Lubelskie)

17.06 (niedziela) – start Krasnobród – meta Serpelice Nad Bugiem (Mazowsze)

18.06 (poniedziałek) – start Serpelice Nad Bugiem – meta Rozłogi (Podlasie)

19.06 (wtorek) – start Rozłogi – meta Jeziorowskie (Mazury)

TERMIN

15 czerwca, 2018

RODZAJ TRASY

asfalt, szutry

Strona internetowa używa plików cookies w celu polepszenia sposobu jej wyświetlania. Klikając zgodę akceptujesz ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie. Pamiętaj, że sam może zmienić te ustawienia w każdym czasie. Sprawdź też politykę prywatności i cookies.